Rreth 1d

Korporata Auto 1D gjetur në qytetin e Kinës Jugore Guang Zhou, ajo u gjet në vitin 2010 me eksperiencë eksportuese eksportuese në pjesët e motorit, kompania është e përkushtuar për pistoni, liner, unazë assy, ​​dhe rondele tregtare, kushineta motorike, shkëndijë / glow, vaj lubrifikant etj.   

Ne jemi krenar që jemi prodhuesi i Top-Tre Piston dhe Rings i Kinës që bashkohen me zinxhirin e furnizimit me Toyota, Mitsubishi dhe Isuzu OEM.


1D Përparësia strategjike e kompanisë fokusohet më poshtë:

1. Hulumtime të forta& Zhvillimi i teknikës: konfiguroni më shumë se 1600 modele të motorit dhe 32 linja prodhimi, kapaciteti i prodhimit ditor 40,000 copë pistoni, 200,000 copë unazë pistoni.

2.& Certifikatat: Makinat e pajisura nga Bosch / Siemens të pajisur, Japonia NPR dhe 170 kualifikohen teknikë të trajnuar, Veshje CCIP, ISO / TSL6949-2002, ISO-2015 i miratuar etj.

3. Përshtatshmëria logjistike e ngarkesave& Stock e gatshme e gatshme: ndërtimi i një baze të magazinës në fabrikë në qytetin e jugut të Kinës Guangzhou në mënyrë që të reagojnë shpejt informacionin e tregut dhe nevojën e konsumatorit.

4. Orientuar në treg& Shërbimi ndaj klientit: Hapni një dyqan të drejtpërdrejtë dhe zyra tregtare, përmbushni klientët me "çdo ndihmë të vogël" shërbim pas shitjes.

CFARE KA TE RE

1d Auto Parts është një prodhues auto pjesë që fokusohet në pjesët e makinave të makinave.

Cilësi më të mirë kryesore duke mbajtur cilësi më të mirë
Cilësi më të mirë kryesore duke mbajtur cilësi më të mirë
Fabrika më e mirë e cilësisë më të mirë të cilësisë, objektit& Certifikatat: Makinat e pajisura në botë Bosch / Siemens
Fabrika më e mirë e cilësisë
Fabrika më e mirë e cilësisë
1d Me shumicë me çmim me çmim të mirë - 1d, Japoni NPR Teknologjia dhe 170 kualifikohen teknikë të trajnuar, Veshje CCIP, ISO / TSL6949-2002, ISO-2015 i miratuar etj.Fabrika më e mirë e cilësisë së mirë, lehtësia logjistike e ngarkesës& pajisje të mjaftueshme të gatshme
Plug me cilësi të lartë glow me shumicë - auto pjesë auto CO, LTD.
Plug me cilësi të lartë glow me shumicë - auto pjesë auto CO, LTD.
Plug me cilësi të lartë me cilësi të lartë - Auto Pjesë Auto CO, LTD., Japonia NPR Teknologjia dhe 170 kualifikohen teknikë të trajnuar, Veshje CCIP, ISO / TSL6949-2002, ISO-2015 e miratuar etj.
Fabrika më e mirë e plotë e copë litarit
Fabrika më e mirë e plotë e copë litarit
Fabrika më e mirë e plotë e copë litarit të plotë, objekt& Certifikatat: Makinat e pajisura në botë Bosch / Siemens
Fabrika më e mirë e pistonit
Fabrika më e mirë e pistonit
Fabrika më e mirë e pistonit me cilësi të mirë, objekt& Certifikatat: Makinat e pajisura në botë Bosch / Siemens
Çmimi më i mirë i fabrikës së pistonit - 1d
Çmimi më i mirë i fabrikës së pistonit - 1d
Çmimi më i mirë i fabrikës së pistonit - 1d, objektit& Certifikatat: Makinat e pajisura në botë Bosch / Siemens
Produktet tona

Profesionale Prodhuesi i pjesëve të makinave për pjesët e makinave për më shumë se 11 vjet.

LEXO MË SHUMË
Pistoni

Pistoni

është shumë e rekomanduar për të.
Professional Piston Ring Prodhuesit

Professional Piston Ring Prodhuesit

1. Toyota, Honda, Suzuki, Dafa dhe Nissan motorët e benzinës miratojnë unazën e parë të çelikut të oksidimit të kuq, pjesa e jashtme e rrethit të kromit, aliazh i dytë, NPR Forma Vala e madhe ose Rik Wavelet Forma e kombinuar e naftës, bronzi ose e zezë, çdo unazë është mbuluar Me kodin e ngjyrave (të kuqe, të verdhë dhe blu) dhe lloji t ose n, çdo unazë është mbuluar me kodin e ngjyrave (të kuqe, të verdhë dhe blu)2. Mitsubishi, Nissan, Toyota, motorët Diesel miratojnë oksidimin e parë të kuq, pjesa e jashtme e rrethit të kromit, linja e ndritshme e mesëm, hekuri i dytë i urtë, plating i jashtëm i kromit, vijën e këndit të taperit, unaza e tretë e vajit, unitrizimi i uljes së spirales spirale ring; Çdo kod me ngjyra me llak (të kuqe, të verdhë dhe blu)3. Engine Diesel Isuzu miraton procesin origjinal, tre pelena anësore ose katër anësorë, trajtimin sipërfaqësor të unazës së naftës dhe unazën e vajit të vrimave të mëdha dhe procesin poltetrafluoroetilen për pranverë. Lloji t ose n, çdo kod me ngjyra me llak (të kuqe, të verdhë dhe blu)
Furnizuesi më i mirë i copëzës së plotë

Furnizuesi më i mirë i copëzës së plotë

Më të mirë copë litari Furnizuesi plotë.Testimi i produktit kryhet rregullisht për të siguruar cilësi të lartë.
Prodhuesit Professional Spark Plug

Prodhuesit Professional Spark Plug

Prodhuesit Profesional Spark Plug.Përmirësimi i shërbimit të do të lehtësojë përmirësimin e imazhit të markës.
Kreu me cilësi të lartë copë litari me shumicë - 1d pjesë auto

Kreu me cilësi të lartë copë litari me shumicë - 1d pjesë auto

Roli i copë litari është vjedhur, është elementi elastik i vulës midis bllokut cilindër dhe kokës cilindrike, të përdorura për të parandaluar gazin me presion të lartë, vaj lubrifikues dhe ftohës dhe kështu me radhë.1d Auto Parts CO, LTD. Call litari me cilësi të lartë - 1D Auto Parts CO, LTD.
Intro për të përdorur të liners panty 1d auto pjesë co., Ltd.

Intro për të përdorur të liners panty 1d auto pjesë co., Ltd.

Cylinder Liner është një pjesë cilindrike, e vendosur në vrimë cilindrike të trupit, dhe fiksuar nga kreu i cilindrit. Pistoni bën lëvizje reciproke në vrimën e saj të brendshme dhe uji i ftohjes ofrohet jashtë. Funksioni i linjës së cilindrit është:1. Hapësira pune e cilindrit është formuar së bashku me kokën e cilindrit dhe pistoni.2. Linja cilindrike e motorit cilindrik Diesel mban anën e pistonit dhe bëhet drejtimi i lëvizjes reciproke të pistonit.3. Transferoni nxehtësinë e Asamblesë së Pistonit dhe në vetë ujin e ftohjes për ta bërë atë të funksionojë në një temperaturë të përshtatshme.4. Mëngë cilindri i motorit me dy stroke të naftës është rregulluar me një port ajror, i cili është i hapur dhe i mbyllur nga pistoni për të realizuar shpërndarjen e ajrit.1d Auto Parts CO, LTD. Intro për të përdorur të liners panty 1d auto pjesë co., Ltd.
Furnizuesi më i mirë 4D33 Mitsubishi

Furnizuesi më i mirë 4D33 Mitsubishi

Alfin Fuso Truck Mitsubishi 4D33 Diesel Engine Parts piston 108mm për me013312 me016896Ne ndjekim parimin 1D: produkt me cilësi të lartë, konsumatori i parë. Prodhimet tona janë në teknologjinë Japoni dhe origjinën e Tajvanit.4D33 është një nga modelet më të përhapura. Dhe cilësia e produkteve tona njihet nga shumë konsumatorë. Ne nuk jemi më të mirë, por ne ofrojmë pikërisht atë që ju nevojitet.Mirë se vini të na kontaktoni dhe të filloni për bashkëpunimin tonë të parë.1d Auto Parts CO, LTD. Furnizuesi më i mirë 4D33 Mitsubishi
Prodhuesit e valvulave profesionale të motorit

Prodhuesit e valvulave profesionale të motorit

Valvula e motorit1d Auto Parts CO, LTD. Prodhuesit e valvulave profesionale të motorit

Kanal i tregut

Nëse nuk mund të gjeni ndonjë produkt jashtë-raft të përshtatshëm për projektin, le shërbimin profesional të Customization Hir Light t'ju ndihmojë të merrni produktet tuaja ideale brenda 7 ditëve pa sakrifikuar avantazhet e kohës në treg ose të personalizimit. Prodhimi Precision: Shfrytëzimi i gjendjes së teknologjisë së artit për të hartuar dhe prodhuar produktet siguron që klientët të marrin produktet më të sakta në dispozicion.


1. Hetim: Konsumatorët tregojnë faktorin e dëshiruar të formës, specifikimet e performancës, ciklin e jetës dhe kërkesat e pajtueshmërisë.

2. Dizajn: Ekipi i projektimit është i përfshirë nga fillimi i një projekti për të siguruar produktet më të mira të dizajnuara me porosi që i përshtaten nevojave të klientëve.

Konsumatorët bashkëpunues

1d Auto Parts është një prodhues auto pjesë që fokusohet në pjesët e makinave të makinave.

LEXO MË SHUMË
Valvula e motorit

Valvula e motorit

Produkti luan një rol të rëndësishëm në një gamë të gjerë të aplikacioneve në industri.
KANDELE

KANDELE

Ndezja e shpejtë, jetë e gjatë deri në 120,000 kilometra
Fabrika më e mirë e plotë e copë litarit

Fabrika më e mirë e plotë e copë litarit

Copë litari të plotë.Rezistencë të fortë korrozioni, presion, ngrohje dhe rezistencë korrozioni1d Auto Parts CO, LTD. Fabrika më e mirë e plotë e copë litarit
Rasti 04

Rasti 04

1d Auto Parts është një prodhues auto pjesë që fokusohet në pjesët e makinave të makinave.
Çdo pyetje, pls na shkruani
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip